Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 16 października 2021 napisz DONOS@

HOLY WINS - ŚWIĘTY ZWYCIĘŻA

W dniu 28 października  b.r. w naszym Gimnazjum  po raz drugi miało miejsce niezwykłe wydarzenie: Dzień Wszystkich Świętych  pod tytułem "Holy Wins - święty zwycięża”. W tym dniu uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w konkursie klasowym, który polegał na tym, aby każdy uczeń przyszedł ubrany na biało lub przebrany za swojego wybranego patrona. Dodatkowym kryterium były informacje przyniesione o swoich wybranych  patronach. Na szóstej godzinie lekcyjnej odbył się uroczysty apel szkolny podsumowujący to wydarzenie. Młodzież wysłuchała fragmentu nagrania z rozpoczęcia XXXII Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Schola Szkolna pod batutą P. Marii Michalskiej wykonała krótki koncert nawiązujący do radości świętych obcowania w życiu chrześcijanina. Podsumowano też konkurs. Miejsce I zajęła klasa I B z wychowawcą P. Małgorzatą Nasiadko, miejsce II zajęła klasa III B z Wychowawcą P. Magdaleną Rakowską-Grochowską, a miejsce III zajęła klasa II B z Wychowawcą P. Wiolettą Radomską. Zwycięzcom gratulujemy!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 09 listopada 2016 23:46
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:26:30

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę