Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 października 2021 napisz DONOS@

WARSZTATY PROFILAKTYCZNE

19 października 2016r. gościliśmy w szkole panią psycholog, przedstawicielkę Ośrodka Psychoprofilaktyki „ Nowa Perspektywa” z Krakowa, która przeprowadziła zajęcia profilaktyczne dla wszystkich uczniów gimnazjum na temat uzależnień od środków psychoaktywnych. Szkolenie było prowadzone metodą warsztatową, dzięki czemu uczniowie mogli wykazać się aktywnością podczas zajęć, a także zaprezentować efekty swojej pracy na forum grupy. Gimnazjaliści z zainteresowaniem słuchali prowadzącej, wykazywali duże zainteresowanie tematyką, dyskutowali w zakresie poruszanych zagadnień oraz z uwagą oglądali fragmenty kampanii społecznych na rzecz walki z uzależnieniami. Ogromne poruszenie wśród uczniów wywołały zdjęcia, które przedstawiały osoby uzależnione od narkotyków i dopalaczy. Warsztaty wzbudziły wiele refleksji i emocji, na pewno pozostaną w pamięci uczestników.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 24 października 2016 11:52
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:26:53

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę