Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

W dnu 6.04.2016 roku w hali sportowej w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Grajewie odbył się półfinał wojewódzki w unihokeju chłopców. W turnieju uczestniczyły najlepsze gimnazja z terenu województwa podlaskiego. Chłopcy z  Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży grający w składzie: Adrian Krajewski, Jakub Kowalczyk, Szymon Rokuszewski, Mateusz Kania, Kacper Zysk, Arkadiusz Kania, Daniel Zysk,  Daniel Łuba, Mateusz Pieńkowski,  Mateusz Jankowski oraz Dominik Krajewski zajęli I miejsce, wygrywając wszystkie spotkania kolejno z PG 5 Suwałki 5:1, z PG 9 Białystok 3:1 oraz z PG Rajgród 4:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: 6 bramek – Szymon Rokuszewski, 5 bramek – Jakub Kowalczyk, 1 bramkę zdobył Mateusz Kania. Opiekunem był Andrzej Rogiński.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
nie, 17 kwietnia 2016 10:20
Data ostatniej edycji: wt, 09 stycznia 2018 09:15:28

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę