Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 16 października 2021 napisz DONOS@

EGZOTYCZNE ZWIERZĘTA W PG 9

W dniach 8-9 marca w naszej szkole gościliśmy p. Jarosława Rejmera, który jest niezwykłym hodowcą i miłośnikiem zwierząt egzotycznych, towarzyszyła mu p. Barbara Czuber. Przybyli do nas z Torunia z częścią swojej ogromnej kolekcji zwierząt. Uczniowie naszej szkoły mogli podziwiać z bliska m.in. pajęczaki, skorupiaki, gady, owady i inne zwierzęta - okazy wyjątkowo rzadkie. Wszystkie zwierzęta przebywały w terrariach, z których niechętnie chciały wychodzić. Oprócz doznań wizualnych dowiedzieliśmy się również, w jakim środowisku żyją i czym się żywią te organizmy. Większość tych gatunków pochodziła z Azji, Afryki i Ameryki Południowej. Okazy, które widzieliśmy, żyją w naturalnym środowisku, ale niektórym grozi wyginięcie.
Uczniowie byli bardzo zainteresowani żywą lekcją biologii. Na pewno wiedza zdobyta podczas tego spotkania  na trwałe wpisze się w naszą pamięć. Większość uczniów zainteresowała się kameleonami, które zmieniają kolor oraz straszykami - tańczącymi owadami. Była nawet możliwość zakupu zwierzątka.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 06 kwietnia 2016 22:44
Data ostatniej edycji: pt, 03 listopada 2017 09:58:30

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę