Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

FINAŁ POWIATOWY W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM

09.01.2016 roku w hali sportowej w Zespole Szkół Samorządowych w Nowogrodzie odbył się finał powiatowy w indywidualnym tenisie stołowym. W turnieju uczestniczyły gimnazja z terenu powiatu łomżyńskiego. Dziewczęta z  Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży zajęły następujące lokaty: Aleksandra  Andrzejczyk – III miejsce, Wiktoria  Łuba – IV miejsce, Martyna Trawińska – VII miejsce oraz Zuzanna Starczewska miejsce IX. Natomiast chłopcy z naszego gimnazjum zaprezentowali się następująco: IV miejsce Michał Wyrzykowski, VII miejsce Sebastian Włostowski, IX miejsce Łukasz Włostowski, XVII miejsce Damian Daniszewski, XXV miejsce Jakub Jankowski. W punktacji drużynowej dziewcząt II miejsce wywalczyło Publiczne Gimnazjum nr 9 w Łomży, natomiast chłopcy z naszego gimnazjum wywalczyli miejsce II. Opiekunem był Andrzej Rogiński.

Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 14 stycznia 2016 12:21
Data ostatniej edycji: wt, 09 stycznia 2018 09:15:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę