Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

FINAŁ POWIATOWY W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT

20.11.2015 roku w hali sportowej w Przytułach odbył się finał powiatowy w siatkówce dziewcząt. Uczestniczyło cztery drużyny wyłonione w eliminacjach.
Dziewczęta z Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży grające w następującym składzie: Aleksandra Kulawczyk, Wioleta Witczak, Paszkiewicz Natalia, Trawińska Martyna, Łuba Wiktoria, Kukowska Gabriela, Ferenc Ewelina, Szymańska Agnieszka oraz Szymańska Weronika zajęły III miejsce. Opiekunem dziewcząt była pani Izabela Cywińska.

Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 02 grudnia 2015 11:04
Data ostatniej edycji: śr, 02 grudnia 2015 11:06:11

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę