Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

FINAŁ POWIATOWY W DRUŻYNOWYM TENISIE SZACHOWYM

15.11.2015 roku w hali sportowej w Publicznym Gimnazjum nr 9 w Łomży odbył się finał powiatowy w drużynowym tenisie szachowym. W turnieju uczestniczyły gimnazja z terenu powiatu łomżyńskiego. Dziewczęta z Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży grające w składzie: Aleksandra Boguska, Agnieszka Szymańska, Patrycja Juśkiewicz, Martyna Trochimowicz oraz Zuzanna Starczewska  zajęły II miejsce. Natomiast chłopcy z naszego gimnazjum zajęli także miejsce II, a występowali w składzie: Michał Wyrzykowski, Hubert Łuba, Mateusz Pieńkowski, Sebastian Cholewicki oraz Łukasz Baczewski. Dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 22.11.2015 roku w Łomży. Opiekunem był Andrzej Rogiński.

Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 19 listopada 2015 10:37
Data ostatniej edycji: wt, 09 stycznia 2018 09:15:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę