Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

FINAŁ POWIATOWY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM

14.11.2015 roku w hali sportowej w Publicznym Gimnazjum w Piątnicy odbył się finał powiatowy w drużynowym tenisie stołowym. W turnieju uczestniczyły gimnazja z terenu powiatu łomżyńskiego. Dziewczęta z  Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży grające w składzie: Aleksandra  Andrzejczyk, Wiktoria  Łuba, Martyna Trawińska, Izabela Szymanowska, Ewelina Szabłowska oraz Zuzanna Starczewska  zajęły II miejsce. Natomiast chłopcy z naszego gimnazjum zajęli miejsce V, a występowali w składzie: Michał Wyrzykowski, Sebastian Włostowski oraz Łukasz Włostowski. Dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 21.11.2015 roku również w Piątnicy. Opiekunem był Andrzej Rogiński

Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 19 listopada 2015 10:29
Data ostatniej edycji: śr, 25 listopada 2015 08:17:10

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę