Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE

 

W dniach 7-8.11.2015 roku w hali sportowej w Publicznym Gimnazjum w Nowogrodzie odbył się półfinał wojewódzki w drużynowym badmintonie. W turnieju uczestniczyły najlepsze gimnazja z terenu byłego województwa łomżyńskiego. Dziewczęta z  Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży grające w składzie: Dominika Smekta, Wioleta Witczak, Aleksandra Kulawczyk oraz Klaudia Baczewska  zajęły III miejsce. Natomiast chłopcy z naszego gimnazjum zajęli miejsce IV, a występowali w składzie: Adrian Krajewski, Jakub Kowalczyk, Mateusz Jankowski oraz Dominik Krajewski. Opiekunem był Andrzej Rogiński.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę