Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 października 2021 napisz DONOS@

PRZYJĘCIE SYMBOLI ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY

Nasze  Gimnazjum w wyjątkowej, ewangelizacyjnej atmosferze przyjęło symbole Światowych Dni Młodzieży. Dziękujemy Dyrekcji, Wychowawcom i katechetom. Wszyscy byli zbudowani postawą gimnazjalistów, którzy z przejęciem i otwarciem uczestniczyli w spotkaniu. To spotkanie było też okazją do podsumowania I Edycji Konkursu Szkolnego "Holy wins- święty wygrywa" z okazji zbliżającej się radosnej Uroczystości Wszystkich Świętych. Wśród klas pierwszych najlepszym przygotowaniem do Konkursu wyróżniła się klasa I B, wśród klas II najlepsza była klasa II A, a wśród klas III  ex aequo  zwyciężyły klasy III A i III B.  Gratulujemy!

link do fotogalerii

Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 29 października 2015 09:18
Data ostatniej edycji: pt, 30 października 2015 09:11:26

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę