Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 16 października 2021 napisz DONOS@

SZKOLNY HOLY WINS

W dniu 28 października prosimy uczniów o przyjście do szkoły ubranych na biało (najlepiej góra-dół albo przynajmniej góra, mogą być ewentualnie jasne dżinsy). Drugim elementem konkursu jest przygotowanie przez jak największą liczbę uczniów danej klasy 4-5 zdań o wybranym świętym (-ej) lub błogosławionym (-ej) (jak się nazywał, kiedy żył, czym się zajmował, może zginął śmiercią męczeńską, jego ważne słowa – jakiś cytat). Dodatkowe punkty można zdobyć przebierając się za konkretnego świętego lub robiąc pracę plastyczną o jakimś świętym. Te osoby otrzymają także imienne dyplomy.


Klasy w konkursie zdobywają nagrody!

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 29 października 2015 09:00
Data ostatniej edycji: cz, 29 października 2015 09:15:01

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę