Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

FINAŁ POWIATOWY W DRUŻYNOWYM BADMINTONIE

W dniach 24-25.10.2015 roku w hali sportowej w Publicznym Gimnazjum w Nowogrodzie odbył się finał powiatowy w drużynowym badmintonie. W turnieju uczestniczyły gimnazja z terenu powiatu łomżyńskiego. Dziewczęta z  Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży grające w składzie: D. Smekta, W. Witczak, A. Kulawczyk oraz K. Baczewska  zajęły II miejsce. Natomiast chłopcy z naszego gimnazjum zajęli miejsce III, a występowali w składzie:A. Krajewski, J. kowalczyk, H. Łuba, M. Jankowski oraz D. Krajewski. Dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 9.11.2015 roku również w Nowogrodzie. Opiekunem był Andrzej Rogiński.

Publiczne Gimnazjum nr 9
wt, 27 października 2015 12:39
Data ostatniej edycji: wt, 27 października 2015 12:43:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę