Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 października 2021 napisz DONOS@

I EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

 

Dnia 26.09.2015 w Galerii Veneda odbył się festyn językowy - I Europejski Dzień Języków Obcych. Imprezę przygotowało Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Koło Łomża we współpracy z nauczycielami z wielu łomżyńskich i okolicznych szkół. Wszystkie dzieci mogły wziąć udział w wielu konkursach i zabawach, obejrzeć przedstawienia oraz posłuchać piosenek w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim lub hiszpańskim. Dużym zainteresowaniem cieszył się też słodki stół, na którym nie zabrakło precli i żelków. Europejski Dzień Języków obchodzony jest niezmiennie od 14 lat 26 września w wielu krajach europejskich. Celem przedsięwzięcia było uświadomienie dzieciom i ich rodzicom potrzeby uczenia się języków obcych, a w szczególności języka niemieckiego. Naszą szkołę reprezentowali: uczniowie klasy IIIE - Adam Baczewski i Ania Gołaś, przedstawiając rymowane wyliczanki w języku niemieckim oraz absolwentki naszej szkoły – Natalia Ceran i Magda Pietraszewska, śpiewając piosenkę Valerie Amy Winehouse. Dziękujemy za udane występy i już dziś zapraszamy do wspólnej zabawy z językami obcymi w następnym roku.

Nad przygotowaniem festynu pracowały: Iwona Kulka – nauczycielka języka niemieckiego i Magdalena Rakowska-Grochowska – nauczycielka języka angielskiego.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 01 października 2015 09:31
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:48:03

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę