Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 16 października 2021 napisz DONOS@

UROCZYSTA GALA Z OKAZJI 25-LECIA CARITAS DIECEZJI ŁOMŻYŃSKIEJ

W dniu 23.05.2015 r. delegacja naszej Szkoły składająca się z najaktywniejszych wolontariuszy  Szkolnego Koła Caritas Anny Chojnowskiej i Katarzyny Sulej z opiekunem SKC P. Marią Michalską i P. Bożeną Barwikowską jedną z najaktywniejszych nauczycieli angażujących się w działalność charytatywną naszych uczniów, brały udział w uroczystej Galii z okazji 25-Lecia Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Otrzymaliśmy również specjalne Błogosławieństwo i podziękowanie Pasterza Diecezji Bp-a Janusza Stepnowskiego.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 03 czerwca 2015 10:16
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:45:51

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę