Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

KONKURS INFORMATYCZNY

 

Niniejszym mamy zaszczyt zaprosić uczniów PG9 w Łomzy do udziału w kolejnych etapach pierwszej edycji Konkursu Informatycznego Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej („KIWI”).

Wstępne założenia konkursu KIWI i jego harmonogram kształtują się następująco:
Konkurs jest dwuetapowy.
I) Etap rejonowy (przeprowadza każda szkoła w swoich laboratoriach, klasyfikacja do tego etapu nie podlega organizatorowi), termin tego etapu przewidziano na 18.02.2015 r., w godz. 10:00-11:30;
II) Etap wojewódzki (finał), na podstawie wyników etapu rejonowego, nie więcej niż 100 uczniów, ale z wynikiem z etapu szkolnego nie mniejszym niż 85%, odbędzie się 29 kwietnia 2015 r. w godz. 12:00-13:30 w laboratoriach Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 45A, Białystok.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://kiwi.pb.edu.pl/

 

 

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 13 lutego 2015 12:29
Data ostatniej edycji: śr, 04 marca 2015 10:59:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę