Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

SZACHY DRUŻYNOWE


8.11.2014 roku w Sali konferencyjnej Publicznego Gimnazjum nr 9 w  Łomży odbył się finał powiatowy w szachach drużynowych. Wśród dziewcząt I miejsce zajęło Publiczne Gimnazjum w Piątnicy, II miejsce zajęło Publiczne Gimnazjum Nr 9 w Łomży w składzie: A. Gosk, K. A Wyrzykowska, K. Piotrowska, W. Witczak. W kategorii chłopców zwyciężyło Publiczne Gimnazjum nr 9 w Łomży w składzie: D. Tadaj, M. Poreda, H. Łuba oraz S. Cholewicki.
22.11.2014 roku w hali sportowej w Publicznym Gimnazjum nr 6 w Łomży odbył się półfinał wojewódzki w szachach drużynowych. W turnieju uczestniczyły gimnazja z terenu byłego województwa łomżyńskiego. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy z naszego gimnazjum zajęli VI miejsce. Występowali w składzie, dziewczęta: W. Łuba, K. Piotrowska, P. Juśkiewicz, A Gosk oraz chłopcy: S. Cholewicki, D. Tadaj, M. Poreda, H. Łuba.
Opiekunem był Andrzej Rogiński.

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę