Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
******************************************************************

BADMINTON

 

*********

 

         2.03.2013 roku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Łomżyńskiego w badmintonie dziewcząt i chłopców. Reprezentacja Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży wystąpiła w składzie: Olga Bączek, Jolanta Jurkowska, Damian Zdunek, Hubert Kaczyński, Rafał Głębocki oraz Paweł Urbanowski. Najlepiej spisał się Damian Zdunek, który zajął II miejsce oraz Hubert Kaczyński III miejsce. Opiekunem naszych zawodników był Andrzej Rogiński.

 

*********

Publiczne Gimnazjum nr 9
nie, 07 kwietnia 2013 20:41
Data ostatniej edycji: nie, 07 kwietnia 2013 21:00:51

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę