Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@
******************************************************************

DAR SERCA

 

           W dniu 02.12.12 uczniowie naszego Gimnazjum przystąpili do Kwesty "Bożonarodzeniowy dar Serca" organizowany przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej. Koordynatorem Kwesty w naszym Gimnazjum była mgr Maria J. Michalska. Uczniowie kwestowali pod opieką Nauczycieli i Rodziców. Kwesta odbywała się we wszystkich Parafiach na terenie Gminy Łomża. Ukwestowaliśmy 3000.00 zł. Dzięki temu dwoje naszych chorych przewlekle uczniów zostało dofinansowanych z tytułu Fundacji "Dzieci chore. Dziękujemy wszystkim uczniom, Rodzicom i Nauczycielom, którzy tak ofiarnie włączyli się do Kwesty.

Publiczne Gimnazjum nr 9
wt, 26 marca 2013 16:04
Data ostatniej edycji: wt, 26 marca 2013 16:06:55

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę