Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

RATUJMY KRASKĘ

 

Dyrekcja Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi z siedzibą w Drozdowie ogłosiła konkurs skierowany do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z gmin, które leżą na terenie parku krajobrazowego. Do konkursu zgłosiły się cztery szkoły, w tym Publiczne Gimnazjum nr 9 w Łomży. Konkurs polegał na wykonaniu wymiarowej budki lęgowej dla kraski – ptaka krytycznie zagrożonego, który nielicznie występuje w naszym województwie. Uczniowie naszej szkoły zbudowali 22 budki. Okazało się, że wysiłek się opłacał, ponieważ praca została doceniona przez Jury, które przyznało 5 równorzędnych miejsc pierwszych, w tym aż 4 dla następujących uczniów    naszego Gimnazjum: Michał Łada, Weronika Węgrowska, Krzysztof Boguski i Wioleta Zaręba. Wyróżnienia przyznano dla: Katarzyny Waszczeniuk, Krystiana Bączka, Magdaleny Zach i Patryka Zaręby.

Wykonane budki zostaną rozwieszone na terenie Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi.

M. Leszak

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 11 stycznia 2012 23:00
Data ostatniej edycji: śr, 25 lutego 2015 11:09:05

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę