Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

OGÓLNOPOLSKA FRANCISZKAŃSKA OLIMPIADA WIEDZY O ŚW. MAKSYMILIANIE MARII KOLBE

 

W 70 rocznicę męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Marii Kolbego Senat Rzeczypospolitej Polskiej oraz Prowincja Matki Bożej Niepokalanej OO. Franciszkanów ogłosili rok 2011 rokiem św. Maksymiliana.

Uczniowie naszego Gimnazjum również przystąpili do Olimpiady wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe. Przez dwa miesiące zgłębiali wiedzę z dostępnych materiałów i źródeł historycznych na temat tego niezwykłego człowieka pod kierunkiem nauczyciela religii mgr Marii Jolanty Michalskiej. W dniu 02 grudnia  ośmiu uczniów przystąpiło do etapu szkolnego Olimpiady. Zgodnie z zasadami regulaminu trzy uczennice z najwyższą ilością punktów, a więc Milena Sasinowska, Natalia Czarnecka i Aleksandra Wardaszka z kl. I A  będą   reprezentowały społeczność naszej Szkoły na etapie diecezjalnym, który odbędzie się 28 lutego 2012 r.

Już dziś im gratulujemy i życzymy jak najlepszych wyników na etapie diecezjalnym i Finale Ogólnopolskim.

Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 02 stycznia 2012 18:59
Data ostatniej edycji: śr, 25 lutego 2015 11:19:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę