Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@
******************************************************************

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

 **************************

 

           Jak każdego roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Święto to obchodzone jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej właśnie 14 października 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

          Był to szczególny dzień dla społeczności szkolnej i sposobność dla młodzieży, aby mogła podzielić się refleksjami o tych, którzy tę społeczność tworzą. Naszymi gośćmi w czasie uroczystej akademii byli dyr. ZESz Gminy Łomża, p. T. Tyszka oraz emerytowany dyr. gimnazjum, p. L. Młynarski.

          Uczniowie kl. IIa pod opieką wychowawcy, p. M. Nasiadko i p. J. Czerwonko,  przygotowali montaż słowno – muzyczny, w którym  poprzez strofy poetyckie wyrazili swój szacunek i wdzięczność dla pedagogów. Wiązanka wierszy i życzeń rozrzewniła wszystkich zgromadzonych.

          Po części artystycznej głos zabrała p. dyr. Wiesława Masłowska, która podziękowała za ciepłe słowa młodzieży i przyłączyła się do życzeń dla pracowników szkoły. W podobnym, bardzo  uroczystym tonie przebrzmiały życzenia przybyłych  gości.

          Na zakończenie akademii wszystkim zaproszonym gościom oraz pracownikom uczniowie wręczyli kwiaty.

 

**************************

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 27 października 2011 19:52
Data ostatniej edycji: pt, 13 stycznia 2012 18:27:42

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę