Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

„PODLASKIE BOGACTWO RÓŻNORODNOŚCI”

 

3 października 2011r. w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku odbył się konkurs „Podlaskie Bogactwo Różnorodności” – konkurs wiedzy turystycznej dla młodzieży gimnazjalnej, organizowany przez Marszałka Województwa Podlaskiego pod Honorowym Patronatem Posła na Sejm RP Roberta Tyszkiewicza.

Do konkursu przystąpiło 52 uczniów z gimnazjów naszego województwa. Uczestnicy mieli do rozwiązania test zawierający 30 pytań zamkniętych z zakresu turystyki. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy IIIc Karol Kurpiewski, wraz z opiekunem p. Wioletą Radomską.

Karol otrzymał wyróżnienie z rąk Posła na Sejm RP Roberta Tyszkiewicza oraz Członka Zarządu Województwa Podlaskiego Jacka Piorunka.

 

Serdecznie gratulujemy!!!

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 07 października 2011 15:09
Data ostatniej edycji: śr, 25 lutego 2015 11:19:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę