Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 25 czerwca 2021 napisz DONOS@
******************************************************************

BYLIŚMY NA FESTYNIE PUPILE WETY 2011

 

  ****************************************************

 

          Po raz kolejny w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących zorganizowano festyn "PUPILE WETY". Uroczystości wpisane były w obchody Światowego Roku Weterynarii. Imprezie przyświecał szczytny cel – zbiórka pieniędzy na zakup psów do dogoterapii. Wśród atrakcji przygotowanych przez organizatorów festynu znalazły się m.in.: przejazd ułanów z X Pułku Ułanów z Grabowa oraz bryczki z zespołem kurpiowskim, przejażdżki bryczką, pokazy szermierki konnej, pokazy psów policyjnych, występy taneczne grup studia tańca bkstep, występy wokalne (także naszej absolwentki Julki Tomaszewskiej). Uczniom Wety towarzyszyły w szkole tego dnia ich zwierzaki. Można było pogłaskać psy i kotki wszystkich maści. Festyn był też prezentacją oferty szkoły. Poszczególne stoiska prezentowały różne specjalności, w których można kształcić się w łomżyńskiej Wecie.

         Wszystkiemu przyglądali się uczniowie klas II A i III B naszego gimnazjum pod opieką p. Agnieszki Wawrzyńczyk i p. Krzysztofa Rychtera.

 

  ****************************************************

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
so, 01 października 2011 08:34
Data ostatniej edycji: pt, 13 stycznia 2012 18:25:47

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę