Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

KONKURSY RELIGIJNE

 

DIECEZJALNY KONKURS O ŚW. JANIE VIANNEY'E

 

W czwartek 20.05.2010 r. 21 uczniów naszego gimnazjum z klas I C, II D i III B, D, E i F przystąpiło do etapu szkolnego Diecezjalnego konkursu o św. Janie Vianney’u dla gimnazjalistów. Po sprawdzeniu prac Komisja zgodnie z zasadami Regulaminu Konkursu wytypowała trzech uczniów z najwyższą ilością punktów do etapu rejonowego, który uczniowie będą pisali 08.06. 2010r.

 

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

1. Baczewski Paweł kl. III F – 30 punktów

2. Gromek Bartek kl. III F – 29 punktów

3. Jabłonowski Łukasz kl. I C – 29 punktów

 

Nad przygotowaniem uczniów do Konkursu czuwali p. mgr Maria Jolanta Michalska i p. mgr Jerzy Jankowski – nauczyciele religii. Uczniom życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

 

X WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ - KORYCIN 2010

 

W dniu 12 lutego 2010 r. 13 uczniów naszego Gimnazjum przystąpiło do X Edycji Konkursu Wiedzy Biblijnej dla gimnazjalistów województwa podlaskiego - Korycin 2010.
W tym roku na etapie szkolnym uczniowie na etapie szkolnym zgłębiali wiedzę z zakresu znajomości Księgi Kapłańskiej. Spotykali się również w czasie ferii zimowych na dodatkowych konsultacjach z nauczycielem religii przygotowującym młodzież
do konkursu – p. mgr Marią Jolantą Michalską. Rywalizacja była na bardzo wysokim poziomie. Aż pięć dziewcząt spełniało kryterium wymagane w regulaminie przez organizatora konkursu tzn. zaliczyło przynajmniej 90%  wiedzy. Po dogrywce do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się trzy uczennice z najwyższą ilością punktów – Aneta Dziemińska – kl. IIA, Agnieszka Konopko – kl. IIA i Aleksandra Paszkiewicz – kl. IID. 
Etap Wojewódzki odbędzie się 20 marca w Zespole Szkół Gminnych w Korycinie i już dziś życzymy naszym uczennicom zwycięstwa.

mgr Maria Jolanta Michalska

Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 18 marca 2010 10:37
Data ostatniej edycji: śr, 25 lutego 2015 11:22:15

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę