Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
******************************************************************

"ŻYCIE NA NIBY"

             W dniu 29 października 2010r. w Publicznym Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w ramach realizacji Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii odbył się program profilaktyczny autorstwa Jacka Musiatowicza pt. "Życie na niby", który jest skierowany przede wszystkim do młodzieży gimnazjalnej. Program został zrealizowany w formie koncertu rockowego, jako program motywacyjny, mówiący o tym, że żadna sytuacja życiowa nie powinna skłonić młodego człowieka do sięgania po uzywki. Jacek Musiatowicz jest laureatem 33 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, laureatem nagrody Prezydenta Rzeczypospolitej za wybitną osobowość twórczą w 1997r., autorem tekstów do najnowszej płyty Patrycji Markowskiej i do płyt Iwony Węgrowskiej. Jest również twórcą muzyki do filmu "A ty mnie ponad" - filmu o AIDS, który został nagrodzony Złotymi Niedźwiedziami na Festiwalu w Berlinie.

Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 17 listopada 2010 11:31
Data ostatniej edycji: pon, 02 stycznia 2012 21:20:52

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę