sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koparko-ładowarka

Interesował się ktoś tą koparką??

http://otomoto.pl/john-deere-K123249.html

Ciekawa propozycja czy raczej przekręt??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

ty zna kolesia co fakturę na to wystawi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Ja się interesowałem tą koparką i okazuje się, że niby ona w Anglii jest. I facet może załatwić jej transport do Polski. I pisze że taka cena bo w Anglii jest tańszy rynek. A koparka była kupiona w Polsce i tu jest zarejestrowana a on ma firmę w Anglii i sobie ją tam ściągnął.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

i pewnie trzeba wpłacić zaliczkę by ściągnął ją do kraju ... zwykły wałek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Też myślę, ktoś chce kogoś naciągnąć. Nie jedną taką historię słyszałam, jeżeli chodzi o samochody. Wpłacisz kasę i pożegnasz się z nią. Ostrożność nigdy nie zawadzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Ale o to chodzi, że nie ma żadnej zaliczki. Koleś pisze, że transport załatwia przez jakąś firmę w Anglii. Za transport płaci on tam w Anglii i firma przywozi do mnie koparkę pod wskazany adres. A do tego mam 7 dni na sprawdzenie tej koparki. Jeśli nie będę zadowolony to mogę mu zwrócić w ciągu tych 7 dni. Pieniędzy też mu nie wpłacam tylko tej firmie i dopiero po tych 7 dniach jak zatrzymam koparkę firma jemu przelewa pieniądze. I za całość z kosztami transportu chce 4900 euro.
A najlepsze jest to, że takie koparki chodzą po od 120 tyś do 220 tyś zależy od rocznika i przebiegu. A taka jak on chce sprzedać to okolo 150 tyś. Sprawdzałem nawet w USA, że trzeba dać za taką 50 tyś dolarów a w Anglii ok 30 tys funtów.
Koleś przysłał mi zdjęcie z tabliczką z numerem fabrycznym i sprawdzałem to nie znalazłem żadnych informacji, żeby była kradziona.
Ale mimo wszystko coś mi tu śmierdzi w tej sprawie.
Za małę pieniądze jak za taki sprzęt. A jak kupie i się okaże, że zaraz zajedzie policja i powie, że kradziona. To i koparki nie będzie i kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Jak zobaczyłem cene na ogłoszeniu to się uśmiałem. Zapomnij o tej koparce takie okazje nieistnieją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Bierz! Sprawdzisz na miejscu i wtedy zaplacisz..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Jaka Anglia...Widzisz rejestracje tego nissana? Napewno nie jest angielska :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Człowieku sprawdzałeś, że nie kradziona, owszem. Jak się zgodzisz na zakup to dopiero on ją ukradnie. Pracuje na budowie i jest operatorem tej koparki. Już były takie wałki. Najpierw szuka kupca a potem kradnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

przez 7 lat tylko 560 mth - jakoś nie chce mi się wierzyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Racja.. Nissan ma blachy nowojorskie... Pewnie zdjecia z ebayu. On chce Cie to zrob go Ty. Pomysl tylko jak, bo na bank wałek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Cześć, zastanawiam się teraz nad kupnem Leganzy, możecie mi powiedzieć jak w praktyce sprawuje się ten samochód? Wybrany przeze mnie jest zadbany i wygląda na taki, którym jeździło się tylko do kościoła. Sprawdzacie swoje typu po numerze VIN ? Możecie polecić jakiś serwis gdzie można to sprawdzić oprócz tego http://www.autobaza.pl ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Jeśli będzie ktoś szukał koparki do wynajęcia na terenie śląska, to warto zapoznać się ze stroną https://koparkaslask.pl/koparka-katowice/ . Taki sprzęt znacznie usprawnia i przyspiesza wiele robót, więc warto z niego korzystać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

jak ktos bedzie szukal koparki na terenie slazka to nie bedzie szukal na podlaskim portalu idioto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

A czy ktoś kuopwał moze sprzęt na budowę domu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Zależy co masz zamiar nim robić. Ja stwierdziłem że w moim przypadku - działka bez nasadzeń, równa, brak krzaków- zakup koparki to zbędny wydatek biorąc pod uwagę że tanie sprzęty nie będą zbyt precyzyjne ze względu na luzy czy to spowodowane konstrukcja czy wypracowaniem elementów.

Jeśli jednak rzeczywiście będziesz chciał kupić, polecam postawić na renomowaną firmę: https://bm-cat.com/pl/produkt/444/

Jak Cat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org